Російська / Українська

Шокова заморозка продуктів

Для шокової заморозки продукції ми пропонуємо наступні варіанти обладнання:

Тунельні скороморозильні апарати у вигляді холодильної камери призначені для заморожування листкового тіста, напівфабрикатів, готових страв. Продукт проходить зону охолодження і заморожування (камеру) розфасованим на візках. Принципова особливість цього типу-низька вартість апарату. Київ.


   

Спіральні скороморозильні апарати призначені для заморожування порційних блюд з м'яса, риби, плодів, овочів, а також напівфабрикатів в паніровці.
   

Флюідізаціонние скороморозильні апарати призначені в основному для заморожування дрібноштучної або подрібненої плодоовочевої сировини: плодів (слива, персик, абрикос), ягід (полуниця, смородина, журавлина, чорниця), овочевих рагу і супових сумішей (буряк, морква, кабачки, солодкий перець, капуста ), картоплі фрі. Можливо заморожування грибів (цілком або шматочками), а також дрібної риби і креветок. Цей клас апаратів забезпечує найвищу (серед повітряних) швидкість заморожування, мінімальну усушку і зберігає високу якість продуктів. Після шокового заморожування продукт зберігає вихідну розсипчасту структуру і прекрасно фасується.

Конвеєрні скороморозильні апарати призначені для заморожування м'ясних, рибних, молочних, борошняних напівфабрикатів і готових страв: млинців, листкового тіста, випічки, котлет, біфштексів, гамбургерів, сосисок, вареників і пельменів, равіолі і т.д. Товщина заморожуються виробів може складати до 25 мм, а довжина і ширина до 100 х 100 мм. Ці апарати дозволяють заморожувати до 80% асортименту продуктів, традиційно заморожуються на імпортних спіральних швидкоморозильних апаратах. Київ. Можливо також шокове заморожування продуктів рослинної групи: грибів, полуниці, персиків, абрикосів.

 

КОМПЛЕКТУЮЧІ та автоматика для холодильного обладнання

Наша компанія є імпортером холодильного обладнання та комплектуючих для холодильної техніки таких брендів як:
FRASCOLD, ECO,
CASTEL, HONEYWELL,
JOHNSON CONTROLLS
...

Детальніше

РОЗРАХУНОК та ПІДБІР холодильного обладнання

Компанія «Холодтехмонтаж» пропонує повний спектр робіт з підбору, проектування, встановленню (будівництву), пуско-налагодженні, гарантійному і післягарантійному обслуговуванню промислового і технологічного холодильного...

Детальніше

ВСТАНОВЛЕННЯ холодильного обладнання

Ви можете бути впевнені в якості робіт, проведених нашим сервісним центром, так як система менеджмента якості на ТОВ «Холодтехмонтаж» сертифікована по всім необхідним стандартам. Наша порядність, сумлінність і хороша репутація підтверджуються нашими численними поважними клієнтами! Ми також працюємо в таких містах як: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків і багатьох інших...

Детальніше