Російська / Українська

Сервіс холодильного обладнання Київ

Накопичена роками статистика свідчить про те, що однією з основних причин передчасного виходу з ладу холодильного обладнання є неякісне сервісне обслуговування (а часто його повна відсутність) або некваліфіковане усунення несправностей. Тому одним з основних підрозділів компанії «Холодтехмонтаж» є сервісна служба. Київ.

Важливість проведення сервісного огляду дуже велика. Від цього, безпосередньо залежатиме стабільність роботи (витримування температурних режимів), а також термін служби Вашого холодильного устаткування. Компанія укладає договори на постійне (або разове) в залежності від потреб клієнта, сервісне обслуговування чи огляду холодильного обладнання.


Сервіс холодильного обладнання Київ

Перелік робіт при ТО:

   1. Перевірка комплектності та технічного стану обладнання, працездатності всіх його складових на момент огляду.
   2. Перевірка режиму роботи холодильної установки.
   3. Очищення холодильних агрегатів від бруду та пилу.
   4. Перевірка герметичності холодильної системи. Усунення можливих несправностей і неполадок.
   5. Перевірка й обтягування болтових з'єднань і кріплень трубопроводів.
   6. Заправка або дозаправка холодильної системи фреоном.
   7. Перевірка стану фільтрів - осушувачів і їх заміна при необхідності.
   8. Перевірка рівня масла в компресорах, його дозаправка або повна заміна по мірі необхідності.
   9. Перевірка стану масляного фільтра і масляного насоса компресора якщо відзначається часте відключення компресора системою захисту «тиск масла».
  10. Перевірка і настроєння приладів автоматичного захисту від небезпечних режимів роботи. Перевірка спрацьовування приладів при підвищених навантаженнях.
  11. Огляд електроапаратури. Протяжка електричних з'єднань. Усунення провисання проводів.
  12. Перевірка працездатності електричних контакторів і переривників. Заміна їх при необхідності.
  13. Перевірка температурного режиму камер, системи відтаювання випарників і зливу талої води. Регулювання режимів оттайки.
  14. Обкатка обладнання після проведення регламентних робіт.
  15. Видача відповідальному представнику Замовника інформації про результати діагностики і необхідності заміни або проведеної заміни вузлів і деталей.
  16. Інструктаж персоналу Замовника та видача необхідних рекомендацій, запис про виконану роботу в технічному журналі.


У нашій фірмі розроблений алгоритм перевірки обладнання, є необхідна технічна документація, вимірювальні прилади і пристосування, що забезпечують високу якість сервісних і ремонтних робіт, що включають в себе більше 30-ти позицій контролю і тестування робочих параметрів установок і приладів автоматики. Наші фахівці дадуть кваліфікаційні відповіді на Ваші питання, пов'язані з експлуатацією обладнання, у найкоротші терміни нададуть допомогу при проведенні аналізу, в тому числі з виїздом на об'єкт. Київ.

Вартість сервісного ремонту та сервісного обслуговування холодильного обладнання визначається індивідуально для кожного клієнта в залежності від терміну служби холодильного устаткування, від правильності монтажу даного обладнання та територіального місця знаходження обладнання на території Україні.

Конкурентні переваги:

    * Широкий асортимент комплектуючих на складі і в сервіс -автомобілі;
    * Висока кваліфікація сервіс-механіків;
    * Оперативний виїзд механіків на об'єкт;
    * Можливість проведення моніторингу параметрів;
    * Високоточне обладнання для діагностики.Компанія «Холодтехмонтаж» постійно знаходиться в процесі розвитку, тому ми завжди знаходимо оптимальні рішення Ваших завдань і цілей.

Телефонуйте! (044) 220-10-40, 587-70-33 Київ

 

 

 

КОМПЛЕКТУЮЧІ та автоматика для холодильного обладнання

Наша компанія є імпортером холодильного обладнання та комплектуючих для холодильної техніки таких брендів як:
FRASCOLD, ECO,
CASTEL, HONEYWELL,
JOHNSON CONTROLLS
...

Детальніше

РОЗРАХУНОК та ПІДБІР холодильного обладнання

Компанія «Холодтехмонтаж» пропонує повний спектр робіт з підбору, проектування, встановленню (будівництву), пуско-налагодженні, гарантійному і післягарантійному обслуговуванню промислового і технологічного холодильного...

Детальніше

ВСТАНОВЛЕННЯ холодильного обладнання

Ви можете бути впевнені в якості робіт, проведених нашим сервісним центром, так як система менеджмента якості на ТОВ «Холодтехмонтаж» сертифікована по всім необхідним стандартам. Наша порядність, сумлінність і хороша репутація підтверджуються нашими численними поважними клієнтами! Ми також працюємо в таких містах як: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків і багатьох інших...

Детальніше