Російська / Українська

Розрахунок і підбір холодильного обладнання

Компанія «Холодтехмонтаж» пропонує повний спектр робіт по підбору, проектуванню, встановленню (будівництву), пуско-налагодження, гарантійного та післягарантійного обслуговування промислового і технологічного холодильного обладнання. Наша компанія гарантує коректність підбору холодильного устаткування, повністю враховуючи при цьому Ваші вимоги та бажання, а також бюджетну частину.

Техніко-технологічні співробітники нашої компанії індивідуально підходять до поставленої Вами задачі по холодопостачанню, забезпечуючи оптимальні результати вирішення поставлених задач і таким чином гарантуючи успіх Вашого бізнесу і нашої роботи.

Таким чином, користуючись власним досвідом, ми готові швидко, якісно, надійно, вирішити будь-які завдання по холодопостачанню, починаючи від самих мінімальних і закінчуючи холодопостачанням великих виробничих камер схову, заморозки, холодопостачанням як невеликих магазинів і кафе, так і великих магазинів і ресторанів, холодопостачанням технологічних процесів на підприємствах різної сфери діяльності.

І так при виборі промислового холодильного обладнання першу чергу треба чітко знати для якого технологічного процесу призначене обладнання, оскільки при підборі холодильного обладнання нами враховується безліч факторів, які будуть впливати на ефективність і працездатність пропонованої холодильної системи. Для оптимального підбору холодильного обладнання наші фахівці уважно вивчають технологічний процес і призначення холоду в цьому процесі, розраховують максимальні тепловиділення, при цьому враховуючи їх зміни в часі, розраховують гідравлічний опір системи, враховуючи Ваші побажання, вирішують куди буде відводиться тепло і з яким запасом буде працювати пропонована холодильна система.

У результаті пропонуючи холодильне обладнання в декількох варіантах виконання, розуміючи, що фізика процесу зберігання відрізняється від процесу охолодження та заморозки продуктів ми завжди застосовуємо для процесів охолодження і заморозки холодильні системи зі збільшеною площею поверхні повітроохолоджувачів і конденсаторів, а також холодильні агрегати які готові зняти первісну збільшену теплову навантаженість. Такі холодильні системи забезпечують чітке виконання технологічних вимог, надійність роботи і тривалість служби.

Тісно працюючи в області зберігання різного виду товарів і продуктів, з харчовою, фармацевтичною, хімічною, переробною та багатьма іншими галузями промисловості ми завжди рекомендуємо, або враховуємо пропонований температурний і вологісний режим у охолоджуваному приміщенні для кожного конкретного типу продукції, не випускаючи з уваги при цьому тривалість зберігання продукції та швидкість циркуляції повітря в приміщенні.

Під час вирішення завдань з холодопостачанню, ми чітко розуміємо, що для вирішення завдання будь-якої складності є кілька варіантів, але ми завжди готові запропонувати Вам одне найоптимальніше і надійне рішення.Компанія «Холодтехмонтаж» завжди залишається у Вашому розпорядженні для отримання будь-якої технічної та комерційної інформації!

 

КОМПЛЕКТУЮЧІ та автоматика для холодильного обладнання

Наша компанія є імпортером холодильного обладнання та комплектуючих для холодильної техніки таких брендів як:
FRASCOLD, ECO,
CASTEL, HONEYWELL,
JOHNSON CONTROLLS
...

Детальніше

РОЗРАХУНОК та ПІДБІР холодильного обладнання

Компанія «Холодтехмонтаж» пропонує повний спектр робіт з підбору, проектування, встановленню (будівництву), пуско-налагодженні, гарантійному і післягарантійному обслуговуванню промислового і технологічного холодильного...

Детальніше

ВСТАНОВЛЕННЯ холодильного обладнання

Ви можете бути впевнені в якості робіт, проведених нашим сервісним центром, так як система менеджмента якості на ТОВ «Холодтехмонтаж» сертифікована по всім необхідним стандартам. Наша порядність, сумлінність і хороша репутація підтверджуються нашими численними поважними клієнтами! Ми також працюємо в таких містах як: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків і багатьох інших...

Детальніше