Російська / Українська

Холодильне обладнання, холодильний агрегат

Холодильне обладнання або холодильні агрегати - це невід'ємна частина як великого виробництва, так і обладнаного за останнім словом техніки комплексу для зберігання продукції. Сучасні вимоги до промислових холодильних агрегатів змушують виробників застосовувати все більш досконалі технології у виготовленні холодильного обладнання різних температурних рівнів, від низькотемпературних до середньотемпературних і агрегатів малої продуктивності. Тому ви можете підібрати оптимальний для вас варіант холодильного обладнання, що відповідає всім потребам зберігання, транспортування та виробництва продукції. Холодильний агрегат складається з компресора, його приводу, нагнітального трубопроводу, конденсатора і ресівера. За своїм прямим призначенням існують різні типи холодильного обладнання, але найбільше розповсюдження отримали саме промислові холодильні агрегати, які призначені для встановлення у великих морозильних камерах, складах, холодильних камерах та інших ізольованих приміщеннях, основною функцією яких є зберігання продуктів харчування чи іншої продукції при певному температурному режимі. Невід'ємною частиною будь-якого торгового підприємства є грамотно спроектована система охолодження.

Холодильне обладнання, холодильний агрегат "ASPERA"

холодильний агрегат "ASPERA" Відомі високою якістю холодильних агрегатів на ринку виробників холодильного устаткування. Їх переваги полягають у високій продуктивності, економічному енергоспоживанні, низькому рівні шуму і вібрації. Компресори та агрегати EMBRACO ASPERA спроектовані у відповідності зі суворими стандартами якості і схвалені до використання в холодильному обладнанні А-класу. Агрегати "ASPERA" застосовуються для отримання температур від 15 C до - 30 С. Київ.

Холодильне обладнання, холодильний агрегат з повітряним конденсатором і герметичним компресором "BRISTOL"

холодильный агрегат Bristol Завдяки широкому спектру виробництва поршневих герметичних компресорів, застосовуються в холодильному обладнанні, кондиціонуванні, теплових насосах, відрізняються достатньо низьким рівнем шуму. Агрегати оснащені компресором "BRISTOL" мають найвищий показник співвідношення холодопродуктивності і номінальної потужності. Застосовуються для отримання температур від 15 ° С до - 25 С. Київ.Холодильне обладнання, холодильний агрегат з повітряним конденсатором і напівгерметичним компресором "FRASCOLD"

холодильный агрегат Frascold Це сучасний тип промислового холодильного устаткування, що дозволяє досягати високої холодопродуктивності при найменшому споживанні електроенергії. Компресорних-конденсаторні агрегати на базі компресорів FRASCOLD (Італія) - це гарантія тривалого терміну служби з оптимальним коефіцієнтом корисної дії і абсолютна нешкідливість для навколишнього середовища. Широка лінійка компресорів FRASCOLD дозволяє повністю покривати температурні режими від 12 до - 35С.
 

Компресорно-конденсаторне холодильне обладнання, холодильний агрегат повітряного охолодження на базі напівгерметичних поршневих компресорів, зібрані на заводах "BITZER"

холодильный агрегат Bitzer Є найбільш пристосованими для низькотемпературного застосування. Вони виконані у відповідності з міжнародними правилами по запобіганню нещасних випадків "Холодильні установки" (VGB 20). Холодильні поршневі компресори виробництва компанії Bitzer - це надійна оптимізована конструкція і компактне виконання, підвищена холодопродуктивність при зменшеній номінальній потужності, а також оптимальні розміри ресівера. Розширений типовий ряд агрегатів охоплює область від 0,75 до 18,5 кВт (номінальної) приводний потужності.


 

Холодильне обладнання, холодильний агрегат фірми "COPELAND"

холодильный агрегат Copeland Обладнання на базі напівгерметичних компресорів ось вже багато років є найбільш надійним і ефективними на холодильному ринку. Агрегати представлені в двох модельних версіях: "Стандарт" для високих і середніх температур кипіння і "Компакт" для середніх і низьких температур кипіння, з холодопродуктивністю від 1,5 до 71 кВт. Київ. Застосовуються в сферах від кондиціонування до камер глибокої заморозки.

 

КОМПЛЕКТУЮЧІ та автоматика для холодильного обладнання

Наша компанія є імпортером холодильного обладнання та комплектуючих для холодильної техніки таких брендів як:
FRASCOLD, ECO,
CASTEL, HONEYWELL,
JOHNSON CONTROLLS
...

Детальніше

РОЗРАХУНОК та ПІДБІР холодильного обладнання

Компанія «Холодтехмонтаж» пропонує повний спектр робіт з підбору, проектування, встановленню (будівництву), пуско-налагодженні, гарантійному і післягарантійному обслуговуванню промислового і технологічного холодильного...

Детальніше

ВСТАНОВЛЕННЯ холодильного обладнання

Ви можете бути впевнені в якості робіт, проведених нашим сервісним центром, так як система менеджмента якості на ТОВ «Холодтехмонтаж» сертифікована по всім необхідним стандартам. Наша порядність, сумлінність і хороша репутація підтверджуються нашими численними поважними клієнтами! Ми також працюємо в таких містах як: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків і багатьох інших...

Детальніше