Російська / Українська

Холодильні вітрини серії Belluno


 

 

 

 

Вигідна відмінність вітрин Belluno в порівнянні з більшістю інших аналогів - можливість співвставлення вітрин в лінію різної довжини без використання бокових панелей. Вітрини Belluno випускаються, як з вбудованим холодильним агрегатом так і під виносне холодопостачання. Модельний ряд включає в себе гастрономічні вітрини з різноманітним типом охолодження експозиційної площі.

Belluno

 

 

Модельний ряд гастрономічних вітрин Belluno зі статичним охолодженням експозиційної площі, представленний моделями, які мають різноманітну глибину. В конструкції цих вітрин втілені передові технології холодильного обладнення: корпус залитий пінополіуретаном під тиском, загартоване фронтальне скло, яке відкривається вперед, корпусні деталі із оцинкованої сталі, покриті металопластом, робочі поверхні із нержавіючої сталі, бокові панелі виготовлені із ABS - пластика і залиті пінополіуретаном під тиском, деоративні алюмінієві профілі. Витрини оснащені електронним контролером з функцією автоматичного розморожування випарника ТЕНами.

 

Belluno-D

 

 

Використання динамічної системи охолодження експозиційної площі спрямувало на проетування і виготовлення вітрин  нового модельного ряду вітрин Belluno, який, крім вищевказаних переваг вітрин зі статичним охолодженням, включає в себе ряд нових технічних впроваджень. Система динамічного охолодження дозволяє збільшувати глибину експозиції на 20% без збільшення габаритів вітрини. Подвійний контур охолодження з системою повітроводів створює рівномірне температурне поле у вітрині, і в той же час перешкоджає обвітрення продукції. Постійна вентиляція випарника перешкоджає утворенню снігової "шуби", що дозволило відмовитися від розморожування за допомогою ТЕНів і зменшити енерговитрати.

 

Belluno-M

 

 

Низькотемпературна вітрина Belluno-M спроектована в єдиному стилі з модельним рядом BELLUNO і може використовуватися як в зіставленні в лінію, так і окремо. Ця вітрина вміщує в собі всі переваги даного модельного ряду BELLUNO: корпус, залитий пінополіуретаном, робочі поверхні із нержавіючої сталі, деталі корпусу із оцинкованої сталі з полімерним покриттям, загартоване фронтальне скло, яке відкривається вперед. Крім цього, в конструкції вітрини передбачені технічні впровадження, що дозволяють підтримувати робочу температуру до -18°С при температурі навколишнього середовища до +32°С: додаткова теплоізоляція бокових панелей, фронтальний склопакет, випарник зі збільшеною поверхнею теплообміну, потужній і економічний італійський агрегат низькотемпературної серії.

 

Belluno-КВ

 

 

Кутовий внутрішній елемент послуговує для створення ліній з вітрин BELLUNO різноманітної конфігурації. Він оснащений  власною системою охолодження, електронним контролером з функцією автоматичного розморожування, охолоджуючим боксом (запасником), завдяки чому не впливаэ на роботу сосідніх вітрин в лінії і може використовуватися як окрема вітрина.

Belluno-КЗ

 

 

Кутовий зовнішній елемент  послуговує для створення ліній вітрин BELLUNO різноманітної конфігурації. Він оснащений власною системою динамічного охолодження, електронним контролером з функцією автоматичного розморожування, завдяки чому не впливає на роботу сосідніх вітрин в лінії і може бути використаний як окрема вітрина.

 

Belluno-K

 

 

 

Вітрини Belluno-K розроблені в єдиному стилі з модельним рядом вітрин Belluno-K і прекрасно доповнюють один одного при оснащені магазинів і супермаркетів. Володіючи всіма перевагами модельного ряду BELLUNO-K, в вітринах Belluno впроваджений ряд новітніх технічних рішень, які підвищують її переваги як кондитерської вітрини: технологія динамічного охолодження забезпечує більш рівномірне і ефективне охолодження продукції по всій експозиційній площі; на 20% збільшена експозиційна площа; нижні полиці з системою плавного і безшумного руху; три додаткові підвісні полиці, висоту яких можна змінювати; крім стандартного освітленню, в даній вітрині є і підсвітка нижніх полок експозиції.

 

КОМПЛЕКТУЮЧІ та автоматика для холодильного обладнання

Наша компанія є імпортером холодильного обладнання та комплектуючих для холодильної техніки таких брендів як:
FRASCOLD, ECO,
CASTEL, HONEYWELL,
JOHNSON CONTROLLS
...

Детальніше

РОЗРАХУНОК та ПІДБІР холодильного обладнання

Компанія «Холодтехмонтаж» пропонує повний спектр робіт з підбору, проектування, встановленню (будівництву), пуско-налагодженні, гарантійному і післягарантійному обслуговуванню промислового і технологічного холодильного...

Детальніше

ВСТАНОВЛЕННЯ холодильного обладнання

Ви можете бути впевнені в якості робіт, проведених нашим сервісним центром, так як система менеджмента якості на ТОВ «Холодтехмонтаж» сертифікована по всім необхідним стандартам. Наша порядність, сумлінність і хороша репутація підтверджуються нашими численними поважними клієнтами! Ми також працюємо в таких містах як: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків і багатьох інших...

Детальніше