Російська / Українська

Обладнання для супермаркету

 

 

 

Завод "РОСС" виготовляє холодильне обладнання для оснащення магазинів самообслуговування великого формату. Виготовляються вітрини серії Florenzia, San Remo різноманітних модифікацій регалів Ravenna, боннет Venezia, а також мультикомпресорні станції.

Florenzia

 

      

Серія вітрин Florenzia поєднує в собі ультрасучасний дизайн, новітні технологічні рішення і високі ергономічні показники. Велика глибина викладки, відсутність задніх стійок, освітлення експозиційної площі і основи вітрини нададуть максимальних зручностей як для покупців так і для обслуговуючого персоналу. Динамічна система охолодження і вентиляція фронтального скла запобігає утворенню конденсату. Загартоване випукле скло піднімається вверз і утримується на газових мікроліфтах, створюючи максимальні зручності при викладенні продукції. Новітня технологічна база дозволяє створювати вітрини довжиною до 3600мм.

 

Ravenna

 

 

Холодильний стелаж (горка) Ravenna  по дизайну, якості виготовлення і використаних матеріалів, технічному оснащенні і ергоекономічних показниках не поступається  обладнанню від відомих світових виробників. В ньому втілений десятилітній досвід компанії в сфері холодильного обладнання. Горка Ravenna дозволяє  вигідно представити свій товар і забезпечити до нього легкий доступ при найкращому зберіганні.

 

Venezia

 

 

В конструкцію морозильної ванни (гондоли) Venezia закладені тільки передові технології в виробництві холодильного обладнання. Потужня теплоізоляція забезпечується залиттям корпусу пінополіуретаном під високим тиском. Теплообмінна апаратура і автоматика від світових виробників забезпечує надійну підтримку встановлених температурних режимів і відмінне зберігання товарів. Бокові панорамні склопакети покращують оглядовість презентованих продуктів.

 

San Remo

 

 

Зовнішні і внутрішні кутові елементи вітрин SAN REMO зі сферичним підійманням скла дозволяють будувати ефектні вигнуті лінії вітрин різної конфігурації, максимально використовувати торгові площі супермаркетів і придавати сучасного вигляду вашому магазину.

 

КОМПЛЕКТУЮЧІ та автоматика для холодильного обладнання

Наша компанія є імпортером холодильного обладнання та комплектуючих для холодильної техніки таких брендів як:
FRASCOLD, ECO,
CASTEL, HONEYWELL,
JOHNSON CONTROLLS
...

Детальніше

РОЗРАХУНОК та ПІДБІР холодильного обладнання

Компанія «Холодтехмонтаж» пропонує повний спектр робіт з підбору, проектування, встановленню (будівництву), пуско-налагодженні, гарантійному і післягарантійному обслуговуванню промислового і технологічного холодильного...

Детальніше

ВСТАНОВЛЕННЯ холодильного обладнання

Ви можете бути впевнені в якості робіт, проведених нашим сервісним центром, так як система менеджмента якості на ТОВ «Холодтехмонтаж» сертифікована по всім необхідним стандартам. Наша порядність, сумлінність і хороша репутація підтверджуються нашими численними поважними клієнтами! Ми також працюємо в таких містах як: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків і багатьох інших...

Детальніше