Російська / Українська

Холодильні вітрини. Люкс-клас

Sorrento

 

 

 

 Модельний ряд вітрин Sorrento-одна з останніх розробок заводу РОСС. У цих вітринах реалізовані самі передові технології і дизайн. У стандартному оснащенні модельного ряду присутні: електронний контролер з функцією автоматичного розморожування і додатковим індикатором температури в робочому обсязі для споживача, фронтальне загартоване скло, що піднімається знизу вгору й утримуване в будб-якому положенні за допомогою газових ліфтів, демонстраційна площа, запасник (бокс) з нержавіючої сталі. Можливість вибору кольору основи вітрини в стандартній комплектації. всі холодильні вітрини виготовляються як з вбудованими холодильним агрегатом, так і під виносне холодопостачання.

Модельний ряд холодильних вітрин серії Sorrento

Sorrento

 

 

Вітрина Sorrento призначена для зберігання і демонстрації гастрономічних продуктів в магазинах і супермаркетах. Виготовляється як з вбудованим холодильним агрегатом, так і під виносне холодопостачання. Передбачена стикування в лінію з іншими вітринами модельного ряду Sorrento безпосередньо, або з використанням роздільників обсягу.

 


Sorrento-D

 

 

 Подальша модернізація гастрономічної вітрини Sorrento-D, в якій реалізований принцип динамічного охолодження корисного обсягу, за рахунок цього глибини викладення вітрини збільшена на 20% без зміни габаритних розмірів. Застосування повітроводів спеціальної конструкції та повітряної завіси дозволило уникнути ефекту "завітрювання" продукції і забезпечити автоматичну оттайку без використання ТЕНів, що призводить до додаткової економії електроенергії.

 

Sorrento-M

 

 

 Низькотемпературна вітрина Sorrento-M призначена для зберігання і демонстрації зомороженних продуктів в магазинах і супермаркетах. Додаткова теплоізоляція бічних панелей і фронтальний склопакет, а також потужний холодильний агрегат низькотемпературної серії і випарник із збільшеною площею теплообміну дозволяють гарантовано підтримувати в корисному об'ємі температуру до -18 °С. Виконана в єдиному дизайнерському стилі з гастрономічними вітринами Sorrento, дана модель може використовуватися в складі лінії вітрин з використанням при стикуванні герметичного розділителя обсягу.

 

Sorrento-K

 

 

 Вітрина Sorrento-K призначена для зберігання і демонстрації кондитерських виробів. Володіючи всіма перевагами модельного ряду Sorrento, у цій вітрині застосовані технічні рішення, які підвищують її переваги як кондитерської вітрини: динамічне охолодження корисного обсягу, на 20% збільшено площу викладки нижнього висувного ряду, висувні ящики з системою безшумного і плавного ходу, дві додаткові скляні полиці з регульованою висотою установки, додаткова люмінесцентна лампа підсвічування.

 

Sorrento-УВ

 

 

 Кутова вітрина Sorrento - КВ призначена для створення ліній вітрин Sorrento різної конфігурації. Наявність власної системи охолодження, електронного пульта керування і охолоджуваного запасника дозволяє використовувати її не тільки в складі лінії, але і як окрему вітрину.

 

Sorrento-УН

 

 

Кутова вітрина Sorrento-КЗ призначена для створення ліній вітрин Sorrento різних конфігурацій. Ця вітрина оснащена власною системою динамічного охолодження корисного обсягу і може використовуватися окремо так і в лінію.

 

Sorrento-T

 

 

 Вітрина Sorrento-T призначена для зберігання і демонстрації готових страв у середовищі з підвищеною вологістю і температурою. При підключенні до водопровідної системи автоматика підтримує постійний рівень води в "паровій бані". Механічний термостат забезпечує підтримку температури до 90 °С, показники значення температури дублюються на індикаторі в експозиційному обсязі. Додаткові інфрачервоні нагрівачі впливають безпосередньо на демонстрований продукт. Вентиляція експозиційного обсягу створює рівномірне температурне поле та перешкоджає накопиченню пари.

 

КОМПЛЕКТУЮЧІ та автоматика для холодильного обладнання

Наша компанія є імпортером холодильного обладнання та комплектуючих для холодильної техніки таких брендів як:
FRASCOLD, ECO,
CASTEL, HONEYWELL,
JOHNSON CONTROLLS
...

Детальніше

РОЗРАХУНОК та ПІДБІР холодильного обладнання

Компанія «Холодтехмонтаж» пропонує повний спектр робіт з підбору, проектування, встановленню (будівництву), пуско-налагодженні, гарантійному і післягарантійному обслуговуванню промислового і технологічного холодильного...

Детальніше

ВСТАНОВЛЕННЯ холодильного обладнання

Ви можете бути впевнені в якості робіт, проведених нашим сервісним центром, так як система менеджмента якості на ТОВ «Холодтехмонтаж» сертифікована по всім необхідним стандартам. Наша порядність, сумлінність і хороша репутація підтверджуються нашими численними поважними клієнтами! Ми також працюємо в таких містах як: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків і багатьох інших...

Детальніше