Російська / Українська

Холодильні вітрини. Стандарт-клас

Siena

 

          

Оптимальний вибір для магазина з невеликою і середньою площею - вітрина SIENA. Різноманітний вибір варіантів виконання:гастрономічні і низькотемпературні вітрини, з випуклим або  плоским панорамним склом, глибиною 0,9  і 1,1 метра, можливість вибору кольору вітрини дозволить Вам підібрати вітрину, яка максимально задовольнить Ваші  потреби. Експозиційна площа і робоча площа продавця виповнена з нержавіючої сталі. Електронний пульт керування з вбудованою функцією автоматичної відтайки випарника за допомогою ТЕНів.

Savona

 
 
Середньотемпературна вітрина стандарт класу SAVONA
має збільшену ширину викладки для короткочасного зберігання продуктів на відміну від SIENA та GOLD того ж класу. 

 

Gold

 

 

 

Сучасний дизайн, імпорті комплектуючі, ергономычнысть, великий корисний об'єм - це відмінна риса холодильних вітрин серії Gold.
Завод "Росс" випускає вітрини серії Gold в різноманітних варіантах виконання, що дозволяє максимально використовувати торгові площі. Багате кольорова гамма надає можливості вітринам серії Gold прикрасити і стати важливою частиною Вашого магазину. В конструкції вітрин серії Gold втілені передові технології виробництва холодильного обладнання.

 

КОМПЛЕКТУЮЧІ та автоматика для холодильного обладнання

Наша компанія є імпортером холодильного обладнання та комплектуючих для холодильної техніки таких брендів як:
FRASCOLD, ECO,
CASTEL, HONEYWELL,
JOHNSON CONTROLLS
...

Детальніше

РОЗРАХУНОК та ПІДБІР холодильного обладнання

Компанія «Холодтехмонтаж» пропонує повний спектр робіт з підбору, проектування, встановленню (будівництву), пуско-налагодженні, гарантійному і післягарантійному обслуговуванню промислового і технологічного холодильного...

Детальніше

ВСТАНОВЛЕННЯ холодильного обладнання

Ви можете бути впевнені в якості робіт, проведених нашим сервісним центром, так як система менеджмента якості на ТОВ «Холодтехмонтаж» сертифікована по всім необхідним стандартам. Наша порядність, сумлінність і хороша репутація підтверджуються нашими численними поважними клієнтами! Ми також працюємо в таких містах як: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків і багатьох інших...

Детальніше