Російська / Українська

Холодильні вітрини. Економ-клас.

Россинка

 

      

Ринкові павільйони, криті ринки - гастрономічна вітрина Росинка виготовлена саме для роботи на даних площадках. Безперебійна робота при температурі навколишнього середовища до +32°С, місткий бокс для зберігання продукції , незалежне ввімкнення освітлення у вітрині, просте і зручне управління температурним режимом,  можливість вибору кольору підставки - ці споживчі переваги дозволяють Вам вигідно виділятись і бути  на крок попереду своїх конкурентів.

 

Rimini

 

 

 

Гастрономічна вітрина Rimini - ідеальне поєднання ціни та якості. Відмінною особливістю цих вітрин являється їх невеликі габаритні розміри, які дозволяють встановлювати їх в невеликих магазинах та павільйонах. Додаткова перевага - наявність вмісткого охолоджуючого боксу, який значно збільшує об'єм зберігаючих продуктів. Вітрина оснащена електронним пультом керування з функцією автоматичної відтайки випарника. Підставки вітрини можуть бути поставлені в різноманітній кольорові гаммі, що дозволяє  підібрати обладнання під найвибагливіші дизайнерські рішення. Надійність, високі експлутаційні якості, сучасний дизайн вітрини придадуть Вашому магазину власного особливого стилю. Підтвердженням цих якостей вітрин Rimini являєтся трьохрічна гарантія заводу-виробника.

 

Bari

 

 

 

Оптимально економічне рішення - це вітрина Bari. Універсальна конструкція дозволяє виготовляти її і в якості гастрономічної вітрини Bari, кондитерської Bari-K, і риби на льоду Bari-R. Крім цього, вітрина передбачає виконання в настільному варіанті, на підставці і на підставці з боксом для зберігання інвентарю. Рабочі поверхності виконані із оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Також невідємними складовими даної вітрини є лампа, підсвітка експозиції,  декоративні боковини і накладки із пластика. Імпортна комплектація холодильної системи забезпечує безперебійну роботу і відмінне збереження товару.

 

Parma-1,0

 

 

 

 Настільна вітрина Parma - 1,0 - оптимальне рішення для магазинів, кіосків і ринків з обмеженою площею. Робочі поверхні із оцинкованої сталі, яка покрита полівинилхлоридом, лампа, боковини із АВS пластика залиті пінополіуретаном під високим тиском, імпортна комплектація холодильної системи - всі ці складові вказують на високий рівень вітрин та їх надійність.

 

КОМПЛЕКТУЮЧІ та автоматика для холодильного обладнання

Наша компанія є імпортером холодильного обладнання та комплектуючих для холодильної техніки таких брендів як:
FRASCOLD, ECO,
CASTEL, HONEYWELL,
JOHNSON CONTROLLS
...

Детальніше

РОЗРАХУНОК та ПІДБІР холодильного обладнання

Компанія «Холодтехмонтаж» пропонує повний спектр робіт з підбору, проектування, встановленню (будівництву), пуско-налагодженні, гарантійному і післягарантійному обслуговуванню промислового і технологічного холодильного...

Детальніше

ВСТАНОВЛЕННЯ холодильного обладнання

Ви можете бути впевнені в якості робіт, проведених нашим сервісним центром, так як система менеджмента якості на ТОВ «Холодтехмонтаж» сертифікована по всім необхідним стандартам. Наша порядність, сумлінність і хороша репутація підтверджуються нашими численними поважними клієнтами! Ми також працюємо в таких містах як: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків і багатьох інших...

Детальніше