Російська / Українська

   Вітрини холодильні, придбати холодильну вітрину в Києві


Холодильні вітрини економ-класу

Економ клас включає в себе холодильні вітрини серій BARI, ROMA, PARMA, RIMINI, Россинка. Холодильні вітрини даного класу - це економічні рішення для ринкових павільйонів, барів. Вибір типових розмірів, кольорової гамми і технічної бази, надає широких можливостей для втілення в життя ваших мрій.
холодильна вітрина
Холодильні вітрини стандарт-класу

Стандарт-клас, представлений холодильними вітринами серії SIENA, GOLD - оптимальний вибір для магазинів з невеликою і середньою площею. Компанія пропонує широкий вибір холодильних вітрин по довжині і глибині, варіанту скління і кольоровими забаганками, середньотемпературних і низькотемпературних модифікацій. Київ
холодильна вітрина стандарт-класу
Холодильні вітрини бізнес-класу

Даний клас представленний холодильними вітринами серій Belluno: середньотемпературними, низькотемпературними, кондитерськими, кутовими. Ці вітрини призначені для обладнання магазинів і супермаркетів з невеликою площею. Вони можуть співвставлятися в лінію різної довжини і конфігурації. Холодильні вітрини виготовляються як зі статичним, так і з динамічним охолодженням. Можливе виготовлення як з вмонтованим холодильним агрегатом, так і під центральне холодопостачання. Київ.
холодильні вітрини бізнес-класу
Холодильні вітрини люкс-класу

Люкс-клас представлений  холодильними вітринами модельного ряду SORRENTO. Модельний ряд вітрин SORRENTO призначений для оснащення крупних магазинів і супермакетів і включає в себе різні типи холодильних, кондитерських, морозильних і теплових вітрин. Наявність кутових елементів дозволяє формувати лінії холодильних вітрин різноманітної конфігурації. Відмінна риса даного класу-втілення новітніх технологій і дизайну.
холодильна вітрина люкс-класу
Холодильні вітрини для супермаркетів

Заводя "РОСС" випускає холодильне обладнання для оснащення магазинів самообслуговування великих форматів. Виготовляються серії вітрин Florenzia, San Remo різноманітних модифікацій, холодильні стелажі Ravenna, бонет (гондола) Venezia, а також мультикомпресорні станції.
холодильні вітрини для супермаркетів
Інші холодильні вітрини

В даному розділі представлене обладнання: холодильні вітрини Modena для магазинів самообслуговування, морозильна ванна - "бонет" Paola, вітрини для демонстрації свіжої риби на льоду, холодильні витрини для напоїв Torino.
холодильні вітрини

 

КОМПЛЕКТУЮЧІ та автоматика для холодильного обладнання

Наша компанія є імпортером холодильного обладнання та комплектуючих для холодильної техніки таких брендів як:
FRASCOLD, ECO,
CASTEL, HONEYWELL,
JOHNSON CONTROLLS
...

Детальніше

РОЗРАХУНОК та ПІДБІР холодильного обладнання

Компанія «Холодтехмонтаж» пропонує повний спектр робіт з підбору, проектування, встановленню (будівництву), пуско-налагодженні, гарантійному і післягарантійному обслуговуванню промислового і технологічного холодильного...

Детальніше

ВСТАНОВЛЕННЯ холодильного обладнання

Ви можете бути впевнені в якості робіт, проведених нашим сервісним центром, так як система менеджмента якості на ТОВ «Холодтехмонтаж» сертифікована по всім необхідним стандартам. Наша порядність, сумлінність і хороша репутація підтверджуються нашими численними поважними клієнтами! Ми також працюємо в таких містах як: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків і багатьох інших...

Детальніше