Російська / Українська

  Холодильні склади від 50 м. куб.

Холодильні склади даної категорії найчастіше використовуються в таких напрямках як: логістичний центр, склади магазинів, супермаркетів і гіпермаркетів, склади сировини і готової продукції на виробництвах харчової, фармацевтичної та хімічної промисловості, овощефруктосховище і багато іншого.
холодильный склад холодильные склады
помещение холодильного склада

Конструктивно холодильні камери ми виробляємо з сендвіч панелей всесвітньо відомих брендів BalexMetal, Kingspan, Barda, Alamentti, Marcegaglia, Termobud. Сендвіч панелі- це матеріал значно перевершує будь-які традиційні будівельні матеріали по своїх теплотехнічних властивостях. Холодильні склади побудовані з цього матеріалу мають високу стійкість до впливу внутрішнього і зовнішнього агресивного середовища. Дані склади можуть мати будь-який розмір і конфігурацію, правильний конструктив дозволяє зробити корпус камери самонесучим (окремостоячим) або вписати камеру в будь-яке приміщення або підготовлений металокаркас.
Двері в холодильні склади можуть бути одностулковими і двостулковими розпашними, або відкатного типу в залежності від потреби замовника.
Холодильне обладнання ми розраховуємо і підбираємо відповідно до сучасних вимог екології і енергозбереження. Все обладнання експлуатується повністю в автоматичному режимі.
Діапазон температур в холодильних складах від 15 ° С до -80 ° С.

 

КОМПЛЕКТУЮЧІ та автоматика для холодильного обладнання

Наша компанія є імпортером холодильного обладнання та комплектуючих для холодильної техніки таких брендів як:
FRASCOLD, ECO,
CASTEL, HONEYWELL,
JOHNSON CONTROLLS
...

Детальніше

РОЗРАХУНОК та ПІДБІР холодильного обладнання

Компанія «Холодтехмонтаж» пропонує повний спектр робіт з підбору, проектування, встановленню (будівництву), пуско-налагодженні, гарантійному і післягарантійному обслуговуванню промислового і технологічного холодильного...

Детальніше

ВСТАНОВЛЕННЯ холодильного обладнання

Ви можете бути впевнені в якості робіт, проведених нашим сервісним центром, так як система менеджмента якості на ТОВ «Холодтехмонтаж» сертифікована по всім необхідним стандартам. Наша порядність, сумлінність і хороша репутація підтверджуються нашими численними поважними клієнтами! Ми також працюємо в таких містах як: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків і багатьох інших...

Детальніше