Російська / Українська

Холодильні камери, купити холодильну камеру

холодильна камера У комерційній категорії ми представляємо сучасні універсальні холодильні камери модульної конструкції, які застосовуються в різних сферах промисловості і комерційної діяльності (зберігання продуктів харчування, квітів, хутряних виробів тощо).
Основною перевагою даних камер є те, що їх конструкція дозволяє проводити багаторазову процедуру складання та розбирання камер за дуже короткий час не втрачаючи при цьому своїх технічних характеристик у місцях з'єднання деталей.
Наприклад - ви встановлюєте холодильну камеру на орендованих площах і через деякий час вам потрібно переїхати в інше місце, весь процес з розбирання камери з холодильним обладнанням триватиме не більше трьох годин і ви спокійно переїдете і встановіть її в іншому місці.

Конструкція холодильних камер

Ці камери являють собою збірно-розбірні конструкції, що складаються з сендвіч-панелей з'єднуються між собою замком системи шип-паз. Сендвіч-панелі складаються з товстого шару заливної теплоізоляції (пінополіуретан Basf), покритого з двох сторін холоднокатаними гарячеоцинкованими сталевими листами з полімерним покриттям. Для панелей стін і стелі використовуються листи товщиною 0,5 мм, для підлоги - 1,2 мм.

 

конструкція холодильної камери

 

Розмір холодильних камер

Камери є двох типів СТАНДАРТНІ і НЕ СТАНДАРТНІ.
До стандартних камер відносяться холодильні камери стандартного об'єму зі стандартними розмірами, які при великому споживчому попиту виготовляються у великій кількості і завжди в наявності у нас на складі.

 
Моделі стандартних холодильних камер
з товщиною стінки 80мм

Модель Внутренний об'єм (м3) Зовнішній габаритний розмір (м)
КХН-2,94 2,94 1,36*1,35*2,2
КХН-4,41 4,41 1,36*1,96*2,2
КХН-6,61 6,61 1,96*1,96*2.2
КХН-7,71 7,71 1,96*2,26*2,2
КХН-8,81 8,81 1,96*2,56*2,2
КХН-11,02 11,02 1,96*3,16*2,2
КХН-11,75 11,75 2,56*2,56*2,2

 

До НЕ стандартних камер відносяться камери з габаритами і об'ємом, який є індивідуальним для кожного клієнта. Ці камери виготовляються під замовлення. Термін виготовлення та постачання камери 14 днів. У цих камерах можна вибирати різну висоту.
Для камер зі стінками 80мм - 2200 мм, 2460мм, 2720мм.
Для камер зі стінками 100мм - 2240мм, 2500мм, 2760мм.

Холодильні камери комплектуються розпашними,
контейнерними і відкотними дверима.

розпашні двері холодильної камери відкатні двері холодильної камери
Розпашна Відкатна

 

Розкрій можливих варіантів розмірів камер зі стінкою 80 мм. - Завантажити
Розкрій можливих варіантів розмірів камер зі стінкою 100 мм .- Завантажити

Холодильним обладнанням для цих камер є моноблоки і спліт системи, які здатні забезпечити потрібний температурний режим зберігання продукту в охолоджуваному обсязі при температурі навколишнього середовища до +400 ° С.

 

Зв'язавшись з нами, ми підберемо оптимальну холодильну камеру, саме для вашого типу продукції.

 

КОМПЛЕКТУЮЧІ та автоматика для холодильного обладнання

Наша компанія є імпортером холодильного обладнання та комплектуючих для холодильної техніки таких брендів як:
FRASCOLD, ECO,
CASTEL, HONEYWELL,
JOHNSON CONTROLLS
...

Детальніше

РОЗРАХУНОК та ПІДБІР холодильного обладнання

Компанія «Холодтехмонтаж» пропонує повний спектр робіт з підбору, проектування, встановленню (будівництву), пуско-налагодженні, гарантійному і післягарантійному обслуговуванню промислового і технологічного холодильного...

Детальніше

ВСТАНОВЛЕННЯ холодильного обладнання

Ви можете бути впевнені в якості робіт, проведених нашим сервісним центром, так як система менеджмента якості на ТОВ «Холодтехмонтаж» сертифікована по всім необхідним стандартам. Наша порядність, сумлінність і хороша репутація підтверджуються нашими численними поважними клієнтами! Ми також працюємо в таких містах як: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків і багатьох інших...

Детальніше