Російська / Українська

Про компанію

ТОВ «Холодтехмонтаж» - багатопрофільна торгово-сервісна фірма з поставки широкого спектру торгового і промислового холодильного обладнання для малих, середніх і великих торгових об'єктів і складських комплексів в Україні.

Наша фірма реалізує комплексні рішення з поставки холодильного устаткування і фурнітури необхідного на всіх етапах виробництва, заморозки, холодильного зберігання і реалізації кінцевому споживачеві продукту.

Пріоритетним напрямком діяльності нашої компанії є проектування і оснащення торгових і виробничих площ, холодильних камер і сховищ будь-яких обсягів «під ключ».

При виборі постачальників холодильного обладнання, ми віддаємо перевагу всесвітньо відомим виробникам, які мають міцну репутацію на світовому ринку, а також брендам, які зарекомендували себе на українському ринку. Таким як: COPELAND, BITZER, LUNITE HERMETIQE, BRISTOL, ASPERA, ALFA-LAVAL, ECO, GOEDHART, ALCO, DANFOSS, ELIWELL, POLAIR та інші.

Завдяки досвіду, накопиченому за роки роботи на ринку професійного обладнання, і впровадженню передових технологій пропонований нами товарний асортимент і комплекс послуг дозволяє реалізувати проекти будь-яких рівнів складності. Фахівцями фірми постійно ведеться робота щодо відстеження новинок на світовому ринку холодильного та технологічного обладнання, розвитку нових перспективних напрямків з використанням передових холодильних і кліматичних технологій.

Ініціативні працівники консолідують команду фахівців, які здатні глибоке вивчення будь-якої справи і значення всіх питань у своїй професії. Керівництво надає їм широке поле для творчості, простір для втілення технічних і менеджерських рішень. Висока кваліфікація персоналу, чітке дотримання вимог Замовника, гарантія якості, гнучка цінова політика, суворе виконання договірних зобов'язань, постійна наявність необхідного обладнання на складі, готовність спільно із замовником знайти вихід з ситуації - все це стиль фірми «Холодтехмонтаж».


Надійний холод - успішний бізнес!


 

КОМПЛЕКТУЮЧІ та автоматика для холодильного обладнання

Наша компанія є імпортером холодильного обладнання та комплектуючих для холодильної техніки таких брендів як:
FRASCOLD, ECO,
CASTEL, HONEYWELL,
JOHNSON CONTROLLS
...

Детальніше

РОЗРАХУНОК та ПІДБІР холодильного обладнання

Компанія «Холодтехмонтаж» пропонує повний спектр робіт з підбору, проектування, встановленню (будівництву), пуско-налагодженні, гарантійному і післягарантійному обслуговуванню промислового і технологічного холодильного...

Детальніше

ВСТАНОВЛЕННЯ холодильного обладнання

Ви можете бути впевнені в якості робіт, проведених нашим сервісним центром, так як система менеджмента якості на ТОВ «Холодтехмонтаж» сертифікована по всім необхідним стандартам. Наша порядність, сумлінність і хороша репутація підтверджуються нашими численними поважними клієнтами! Ми також працюємо в таких містах як: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків і багатьох інших...

Детальніше